Matrace Holeček - řada Economy

Economy

Matrace určené pro příležitostné spaní, na chatu, případně do pokojů pro hosty. Každý se na ní pohodlně vyspí.

Matrace Holeček - řada Standard

Standard

Kvalitní matrace pro každodenní spaní. Nabízíme řadu typů, tvrdostí a provedení pro konkrétní specifické potřeby.

Matrace Holeček - řada Luxus

Luxus

Spánek bez kompromisů z luxusních materiálů. Celá škála možností pro individuální potřeby.

Matrace Holeček - dětské matrace

Dětské matrace

Požadavky na dětské matrace jsou jiné než pro dospělé a proto máme speciální řadu pro naše nejmilejší.

Matrace Holeček - Profi řada pro hotely a penzióny

Profi – pro hotely a penzióny

Matrace určené pro náročný provoz a přesto jednoduchou údržbu. Nabízíme k nim speciální služby, díky kterým budete mít jistotu, že Vaši návštěvníci budou mít vždy komfort.

Matrace na míru

Potřebujete matraci speciálních rozměrů a nebo tvaru? Pak jste u nás správně. Dokážeme udělat kulaté matrace, matrace nepravidelných tvarů a matrace zcela podle přání zákazníka.

Matrace na míru značky Holeček naleznete v domácnostech, v Českých luxusních 5* hotelích, Rakousku, Německu či na lodích.

Tvary, typy a materiály matrací

Matrace na zakázku dodáme například kruhové, oválné, malé dětské, jednolůžkové, prodloužené, vysoké, pro seniory (důchodce). Běžně dodáváme matrace do zdravotnických zařízení, nemocnic, LDN, domovů důchodců, hotelů ale také i pro hvězdy show businessu i známé osobnosti. Lidé za námi přichází pokud mají například bolesti zad, či trpí nespavostí.

Běžně dodáváme typy matrací: kontinentální, americké, boxsprings, manželské, hotelové Běžně používáme profesionální materiály: taštičkové (pružinové), pěnové matrace z líné pěny (visco). V nabídce máme i postelové lamelové rošty.

Přichází k nám lidé kteří hledají: akce na matrace 140×200 , matrace 90×200, matrace dormeo, matrace ikea, 160×200, 120×200, 90×220 cm, dlouhé 230cm, do kolébky, 180×200, matrace 80×200

Přijďte nás navštívit do naší vzorkové prodejny v Praze. Velmi dobré parkování (zdarma) a dostupnost z centra, z dálnice D1 i pražského okruhu.

 

Holeček – značka kvalitních českých matrací