Matrace určené pro náročný provoz a přesto jednoduchou údržbu. Nabízíme k nim speciální služby, díky kterým budete mít jistotu, že Vaši návštěvníci budou mít vždy komfort.
Pokud provozujete hotel nebo penzión, víte, že potřebujete matrace, které vyhovují velmi rozdílným typům zákazníků. A potřebujete, aby vydržely. Nabízíme Vám speciální podmínky ať již množstevní a nebo můžete přenechat péči o spánek Vašich hostů nám. Kontaktujte nás, velmi rádi s Vámi projednáme podrobnosti.
Prohlédněte si hotely kam jsme dodali profi matrace – otevřít.

matrace-medical

Medical

Matrace se sedmizónovým taštičkovým jádrem zajišťujícím velmi dobré ortopedické vlastnosti.

Jádro je odizolováno tuženou plstí. Tkaný potah, oboustranně prošitý ozdobným vzorem. Obě strany matrace jsou totožně podšity výplněmi z vysoce kvalitního bavlněného vlákna a vícekanálkového dutého vlákna Klimafazer.

Snímatelný potah je bohatě podšit z obou stran polyesterovým rounem a netkanou textilií. Praní do 40° C. Potah je vypracován vícejehlovým štepováním. Potahová látka – složení: 65 % CV, 35 % PP.

Matrace je vhodná na pevný laťový rošt, na pevnou odvrtanou desku (do válend) i na lamelové rošty.

Jedna z nejprodávanějších matrací, která se osvědčila po více jak 20 let.

Parametry:

Tuhost: střední
Výška 17cm
Nosnost matrace 120 kg

silber

Silber

Oblíbený typ pružinové matrace systému bonel. Vzhledem k její dostatečné nosnosti, která je zajištěna zesíleným pružinovým jádrem a tuženým filcem v sendvičovém uložení, má matrace široké spektrum využití – do pokojů pro hosty, na chaty, na patra, do dětských pokojů i klasických ložnic nebo stávajících postelí válendového typu s pevným podkladem.

Plusem je i velmi výhodná cena. Obě strany prošité, tkaný potah se zimní a letní stranou.

Parametry:

Tuhost: střední
Výška 20 cm
Nosnost matrace 130 kg