Jsme českou společností zabývající se výhradně výzkumem, výrobou a prodejem zdravotních matrací, lamelových roštů, lůžkovin, postelových systémů Box Springswww.velda.net a postele-velda.cz, kde máme výhradní zastoupení, a ostatního příslušenství. Naši obchodní činnost jsme postavili na filosofii hledání optimálního řešení potřeb zákazníka v zájmu jeho zdraví. To znamená, že zákazník si musí vybrat dle své chuti a potřeb. Součástí našich služeb je bezplatná poradenská činnost, kterou v našem oboru považujeme za velmi potřebnou.

Spánek je přirozený způsob, jak si tělo může odpočinout, zregenerovat síly a uvolnit se. Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace, případně roštu. V posteli strávíte třetinu života, proto výběr matrace nepodceňujte. Dopřejte si kvalitní spánek jako prevenci zdravotních potíží. Například bolesti hlavy a zad mohou být způsobeny současným životním stylem. Vhodně zvolená matrace v kombinaci s podkladem poskytuje dostatečnou vzdušnost a zajistí dokonalé rozložení hmotnosti. To znamená ideální anatomickou polohu páteře během spánku.

Předkládáme Vám exklusivní řadu matrací určených pro náročné zákazníky, kteří kladou vysoký důraz na kvalitu spánku. Spojuje v sobě vrchol současných poznatků z oblasti zdravého spaní, vynikající ortopedické vlastnosti a luxusní vzhled. Náš sortiment obměňuje s příchodem nových materiálů a výrobních postupů, starší matrace najdetete v archivu. Doufáme, že ve spolupráci s námi zvolíte ideální řešení pro Váš zdravý spánek.